Choroby dziąseł

Nasi specjaliści z kliniki stoMedic zajmują się chorobami dziąseł na różnych etapach ich rozwoju. Paradontoza dotyka zarówno osób starszych jak i młodszych. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie dopasowując właściwe leczenie.

Gum disease

Kompleksowe leczenie chorób dziąseł w Szczecinie

W naszej klinice stoMedic profesjonalnym leczeniem wszelkiego rodzaju chorób dziąseł zajmują się wybitni specjaliści i lekarze z doświadczeniem. Schorzenia przyzębia określane również jako paradontoza dotyczą wielu osób zarówno starszych, jak i młodych. Choroby te przyczyniają się do szybkiej utraty uzębienia i częstych stanów zapalnych, które są dla Pacjentów uciążliwe i bolesne.

W początkowym stadium chorób dziąseł pojawiają się liczne zaczerwienienia i krwawienia, które towarzyszą podczas szczotkowania zębów, natomiast odsłonięcie korzeni, i chwianie się zębów pojawia się już przy zaawansowanym stadium choroby.

Ogromne znaczenie w przypadku chorób dziąseł ma wczesne ich wykrycie, diagnostyka oraz podjęcie skutecznych działań. Dlatego tak istotna jest reakcja Pacjenta i natychmiastowe uzyskanie pomocy. Z zespołem medycznym kliniki stoMedic w Szczecinie to wszystko jest możliwe. Właściwie dobieramy plan leczenia i całkowicie eliminujemy skutki choroby. W naszej klinice przeprowadzamy:

  • oczyszczanie kieszonki zębowej przy użyciu nowoczesnego sprzętu
  • oczyszczanie zębów z kamienia
  • leczenie chirurgiczne
  • oczyszczanie korzeni zębowych
  • odbudowa utraconych tkanek

Należy pamiętać o tym, że im wcześniej choroba zostanie wykryta, tym lepiej i skuteczniej będzie można z nią walczyć. Dlatego też, zachęcamy Państwa do konsultacji z naszymi specjalistami i zapraszamy na dokładne dokonanie analizy stanu uzębienia poprzez profesjonalne przebadanie jamy ustnej.

Dzięki wciąż podnoszącym się kwalifikacjom naszych lekarzy staramy się dokonywać właściwego wyboru stosownej metody leczenia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług stomatologicznych. Gwarantujemy pomoc i kompleksowe leczenie przy zastosowaniu nowoczesnych narzędzi dostępnych na rynku.  Służymy doradztwem i diagnostyką na wysokim poziomie. W zależności od stanu i procesu chorobowego dobieramy odpowiednią formę leczenia stanów zapalnych oraz fachowo walczymy z chorobami dziąseł naszych Pacjentów.

Usługi w Klinice stoMedic

Implantologia stomatologiczna
Implanty dla zdrowia i estetyki!

Implanty zębowe, to w przypadku braków w uzębieniu najlepsze rozwiązanie oraz gwarancja pięknego uśmiechu!

Czytaj więcej

Stomatologia estetyczna
Spełniamy marzenia o pięknym uśmiechu!

Równe, białe zęby to marzenie każdego z nas. Przyjdź do nas - dopasujemy metodę dla uzyskania najlepszych efektów.

Czytaj więcej

Chirurgia stomatologiczna
Zabiegi w znieczuleniu miejscowym!

Podczas zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej w Szczecinie dbamy o komfort wszystkich Pacjentów.

Czytaj więcej

Copyright © 2018   www.stoMedic.eu  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Our website uses cookies. Details: Privacy policy.