Chirurgia stomatologiczna

Szeroko pojęta chirurgia stomatologiczna to specjalizacja kliniki stoMedic w Szczecinie. Zajmujemy się zabiegami chirurgicznymi mającymi na celu poprawę zdrowia jamy ustnej naszych Pacjentów. Stosujemy znieczulenia miejscowe i ogólne

Dental surgery

Chirurgia stomatologiczna w Szczecinie - leczenie na wysokim poziomie

Klinika stoMedic zajmuje się szeroko pojętą chirurgią stomatologiczną, w ramach, której wykonujemy szereg specjalistycznych zabiegów operacyjnych, mających na celu poprawę zdrowia jamy ustnej. Stosujemy w pełni bezpieczne i skuteczne znieczulenie miejscowe, które pozwala na zniwelowanie bólu w trakcie zabiegu. Posiadamy nowoczesny aparat RTG, dzięki czemu Pacjenci mogą na miejscu mieć wykonanie badanie, a tym samym oszczędzić swój cenny czas. Badanie radiologiczne pozwala na skuteczną diagnostykę, znalezienie przyczyny dolegliwości i podjęcie optymalnych działań. W naszej Klinice pracuje wyspecjalizowany chirurg stomatolog, którzy posiada doświadczenie i praktykę. Wykonujemy następujące zabiegi:

  • ekstrakcje zębów
  • usuwanie zębów zatrzymanych
  • wszczepianie implantów
  • leczenie przetok wewnątrzustnych i zewnątrzustnych
  • podcięcie wędzidełka wargi i języka
  • leczenie ropni
  • resekcja wierzchołka korzenia zęba
  • emisekcja i radektomia zęba
  • chirurgia przedprotetyczna
  • wyłuszczanie torbieli

Nasza klinika wyposażona jest w nowoczesny specjalistyczny sprzęt umożliwiający nam efektywne działanie. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, przeprowadzamy wywiad, dokładną diagnostykę i dopiero na podstawie zebranych informacji ustalamy plan leczenie. Każdy Pacjent zostaje poinformowany o wszystkich czynnościach, jakie będzie wykonywał chirurg. Dokładamy starań, aby każda lecząca się u nas osoba, czuła się jak najbardziej komfortowo.

Klinika stoMedic ma w swojej ofercie pełną gamę usług stomatologicznych - w razie potrzeby  współpracujemy z lekarzami o różnych specjalnościach, aby móc kompleksowo zająć się każdym Pacjentem. Dogodne godziny przyjęć, zarówno poranne, jak i popołudniowe, umożliwiają wizytę w naszym gabinecie osobom o zróżnicowanym trybie życia. Wszystkich poszukujących doświadczonego chirurga stomatologa i usług dentystycznych na wysokim poziomie, zapraszamy do kliniki stoMedic w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, skorzystanie z formularza lub wizyty w naszej siedzibie mieszczącej się przy ul. Rayskiego 39/1 w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy!

Usługi w Klinice stoMedic

Implantologia stomatologiczna
Implanty dla zdrowia i estetyki!

Implanty zębowe, to w przypadku braków w uzębieniu najlepsze rozwiązanie oraz gwarancja pięknego uśmiechu!

Czytaj więcej

Stomatologia estetyczna
Spełniamy marzenia o pięknym uśmiechu!

Równe, białe zęby to marzenie każdego z nas. Przyjdź do nas - dopasujemy metodę dla uzyskania najlepszych efektów.

Czytaj więcej

Chirurgia stomatologiczna
Zabiegi w znieczuleniu miejscowym!

Podczas zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej w Szczecinie dbamy o komfort wszystkich Pacjentów.

Czytaj więcej

Copyright © 2018   www.stoMedic.eu  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Our website uses cookies. Details: Privacy policy.